Naše

Služby

Firemný deň

Firemný teambuilding pre celé oddelenie, Deň zdravia priamo u Vás či vo vybranej lokalite alebo kompletná organizácia Športového dňa pre všetkých zamestnancov. Zameranie na zábavu, vzdelávanie alebo oddych? So všetkým sme sa už stretli a máme s tým skúsenosti.

Aktivity pre komerčných firemných klientov patria medzi hlavné aktivity v podstate všetkých eventových agentúr a ani my v tomto nie sme výnimkou. Pravidelne organizujeme kompletné firemné dni vrátane programu, sprievodných aktivít, výberu lokality či cateringu. Zameranie na šport či športové aktivity je pre nás len a len plusom 😊

Našou najčastejšou aktivitou sú však teambuildingy. Tie realizujeme v najväčšom počte a okrem rôznych tematických či dobových pravidelne pripravujeme aj tie športové. Či už máte záujem o deň plný zábavy, pohybu a zdravého jedla alebo len krátky popoludňajší tréning či diskusiu so známym športovcom, sme tu pre Vás!

Fanzóny

Ako prilákať fanúšikov na Váš zápas? Ako vytvoriť lepší vzťah medzi Vašou firmou a Vašimi zákazníkmi? Získať nových alebo prehĺbiť vzťah tých súčasných – s oboma prístupmi sa na nás môžete spoľahnúť.

V oblasti športu je najčastejšou formou tzv. Fanzóna čiže vytvorenie špeciálneho areálu alebo lokality, kde si návštevníci môžu vyskúšať rôznorodé aktivity. Nespornou výhodou v tomto prípade je skvalitnenie a zvýraznenie kvality zážitku návštevníka. Takýto zákazník je oveľa náchylnejší sa vrátiť opäť.

 

V rámci našej agentúry disponujeme aj širokou ponukou vlastného inventáru vrátane rôznych športových aktivít alebo atrakcií pre deti. Zároveň máme pripravené a odskúšané rôzne formy programov, z ktorých si môžete vybrať. Samozrejmosťou je príprava takéhoto programu aj 100%-ne na kľúč podľa Vašich požiadaviek. 

Produkcia

Výhodou našej agentúry je, že sa venujeme pomerne širokému rozsahu aktivít. Práve preto vieme produkčne či organizačne zabezpečiť takmer akékoľvek aktivity či podujatia, ktoré plánujete. Môžeme tak využiť naše skúsenosti z iných oblastí a ponúknuť Vám to najlepšie možné riešenie.

Radi pre Vás kompletne zabezpečíme (prípadne spoločne, jednoducho tak, ako to bude Vám vyhovovať) aktivity pre Vašich fanúšikov či zákazníkov. Vzhľadom na dobré vzťahy s našimi dodávateľmi Vám radi pripravíme úplne na mieru riešenia produkcie fanúšikovských predmetov, štadiónových choreografií, veľkokapacitných vlajok alebo zabezpečíme potrebný inventár.

Sme si vedomí, že v športovej sfére je častokrát nevyhnutné riešiť netradičnejšie úlohy a komplikovanejšie problémy, preto sa na nás rozhodne neváhajte obrátiť aj v prípade, že si nie ste úplne istí, či to dokáže niekto „externý“ zabezpečiť. Naše firemné motto je totiž, že dokážeme zabezpečiť aj nemožné 😊

Zaujali vás naše služby?

kontaktujte nás!

Kontakt