O nás

pár slov o nás

Naše prvé pracovné skúsenosti siahajú už viac ako 10 rokov do minulosti. Začínali sme ešte za študentských čias pri rôznych neziskových, ale aj ľahko komerčných aktivitách. Šport ako taký bol však vždy súčasťou našich životov, všetci k nemu máme osobný vzťah dodnes – či ešte ako pravidelní amatérski športovci alebo ako oduševnení priaznivci.

Napriek tomu, že v rámci našej práce sa venujeme aj rôznych iným eventovým či produkčným aktivitám, už len názov našej agentúry – 4SPORTS media – podčiarkuje prečo je šport práve našou srdcovkou. Pre nás sa ŠPORT píše veľkými písmenami 😊

Niečo z našej minulosti

Jedným z prvých našich odrazových projektov bol Mladý slovanista. Vôbec prvý audience-buildingový projekt v oblasti športu na Slovensku sme realizovali niekoľko rokov a pod touto značkou ešte aj dnes prebiehajú ďalšie aktivity. Okrem dlhodobej spolupráce s ŠK Slovan Bratislava, ktorá vyvrcholila kompletnou produkciou Otvorenia Národného futbalového štadióna, sme prirodzene realizovali aj ďalšie akcie.

Spoluorganizovali sme Majstrovstvá Európy žien v Rugby na Slovensku a pripravili sme desiatky teambuildingov (významnú časť zameranú práve športovo).

Pripravovali sme viaceré choreografie na dueloch slovenskej futbalovej reprezentácie alebo sme sa venovali podujatiu Športujúce mesto (najväčšie slovenské podujatie v rámci Európskeho týždňa športu).

V poslednom období sme mali jedinečnú príležitosť produkčne zabezpečiť nielen otvorenie Tehelného Pola, ale napríklad sme úspešne zavŕšili projekt Futbalmania. Premiérovo sme konečne realizovali aj niekoľko aktivít na východnom Slovensku, čo nás nesmierne teší.

Viac o nás sa dočítate na našej firemnej stránke 4Sports Media